30/11/2017

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti


Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin’e gelen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Mardin Valiliğini ziyaret ederek, Vali/Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan V.  Mustafa Yaman’dan şehirde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Ziyaret hakkında açıklama yapan Vali/Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Mustafa Yaman, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın Mardin’e yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Yaman, “Mardin Valiliğimiz ve Mardin Büyükşehir Belediyemiz, Mardin’de ki kanaat önderlerimiz ve hemşehrilerim adına Sayın Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’a hoş geldiniz diyorum.” dedi.

Başbakan Yardımcısı Işık, Valilik ziyaretinin ardından Vali/Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaman ile birlikte, bir otelde düzenlenen sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleri toplantısına katıldı.

Başbakan Yardımcısı Işık ve Vali/Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaman ile beraberinde ki heyetle birlikte Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından bitirilerek öğrencilerin hizmetine sunulan bölgenin en büyük Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Çiçeklerle karşılanan Işık, öğrencilerden Gençlik Merkezi hakkında bilgi aldı. Öğrencilerle masa tenisi oynayan Işık, atölyeleri gezerek verilen dersler hakkında öğretmenlerden bilgi aldı. 

7 bin güncel kitabın bulunduğu kütüphaneyi gezen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Gençlik Merkezi Toplantı Salonun’da bir süre öğrencilerle sohbet ettik sonra buradan ayrıldı.