05/04/2018

Hakan Mengüç Gençler İle Buluştu


Yaman, Genç Dostu Programlarımız Sürecek

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Gençlerimizin mutlu olması hedefiyle çalışmalarımıza ve programlarımıza devam ediyoruz” dedi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi Kişisel Gelişim Günler programları kapsamında Neyzen Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Hakan Mengüç’ü ağırladı. Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen programda salon gençler tarafından tıka basa dolduruldu. Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman’ın da katılım sağladığı programda  “Ben NEY’im” isimli söyleşi yapıldı.

Onların yanındayız

Gençlere değer veren bir yönetim anlayışında olduklarını ileten Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Gençlerimiz için sürekli projeler yapıyor ve onların mutlu olması için çalışıyoruz” dedi. Yaman şöyle devam etti: “Göreve geldiğimiz günden bu yana gençlerimizin mutlu olacağı bir şehirde yaşaması için çaba verdik. Onlar ile sürekli içiçe olduk ve nasıl bir şehir görmek istediklerini onların ağzından öğrendik. Yaptığımız projeler ile gençlerimizin yanında olduk. Gençlik merkezleri, bilgi evleri, kafelerimiz ve programlarımız ile Büyükşehir Belediye olarak genç dostu işleri gerçekleştirdik. Bölgenin en büyük gençlik merkezi olma özelliğine sahip olan merkezimizde de anlamlı programlar yapmaktayız. Bu bağlamda Neyzen Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Hakan Mengüç’ü de misafir ederek gençlerimiz ile bir araya getirdik”

Faydalı bir program

Programda gençlerin kazanımlar elde ettiğine değinen Yaman, “Gençlerimiz düzenlediğimiz programa yoğun bir katılım sağladılar. Konuğumuz Hakan Mengüç birikimlerini gençlerimize aktararak onların gelişimlerine ve hayata bakışlarına olumlu katkı verdi. Ayrıca kültürümüzde önemli bir yeri olan ney enstrümanına olan ilgi de konuğumuzun güzel anlatımı ile arttı. Bizler bu tür programlara ara vermeden devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.